Portréty

Ponúkam profesionále  portréty umelcom, hercom, spevákom, tanečníkom a všetkým umelecky nadaným dušiam, vratane požiadavky na fotografovanie biznis portrétov. Mojim klientom poskytujem následnú editáciu finálneho setu fotografií, tlač tvorby, poprípade výrobu fotofilmu. 15-30 finálnych fotografií  (podľa dohodnutého času fotenia). V prípade doplňujúcich otázok alebo individuálnej cenovej ponuky ma prosím kontaktujte.
Vizuálny koncept každého fotenia sa dá vopred dohodnúť podľa vášho priania. 

Celodenná svadobná fotoreportáž-FOTO balík pre r.2022,

V cene celodenného balika je zahrnutá práca fotografa na celý deň ( 17 hodin) od 8.00 do 1 rána ) 700-900 najlepších fotografií grafický upravených na tlač / Online prezentácia / Dodanie online alebo USB kľúč od šiestich do ôsmich týždňoch. Doplnkové služby: predsvadobné & posvadobné alebo rande portréty; zľava 50% na predsvadobné fotenie pri rezervacii. Mojim klientom poskytujem v prípade záujmu tlač tvorby poprípade výrobu fotoknihy & fotofilmu.***Ceny našich služieb Vám rad poskytnem na vyžiadanie*** V balíkoch nie je zahrnutá doprava + uplatnuje sa 200 eur záloha po vystavení a podpísaní zmluvy u každeho svadobného balíka.


Rodinné portréty

Okrem svadobnej tvorby vám ponúkam fotografovania rodín, párov, detí, alebo tehuliek, v pohodlí vášho domova alebo v ateliéri. Preferujem prirodzené fotenie v exteriéri, parku, záhrade,  popripade v domácom prostredí, ak si to klient želá. Každé fotenie trvá v priemere 1-2 h, počas ktorých sú zachytené spontánne momentky rodinného prostredia. 

fotoatelierstefanik@gmail.com, mobil 0918 697 532

Using Format