Branislav Štefánik je profesionálny fotograf / videograf pôsobiaci v Prešove.

Študoval fotografiu a video na anglickej univerzite, kde sa počas bakalárskeho štúdia špecializoval najmä na portrétnu fotografiu. Vo svojej tvorbe zväčša uprednostňuje prirodzené denné svetlo a používa rovnako klasickú ako aj digitálnu techniku. Po viac než dekáde pôsobiac v Spojených Štátoch a vo Veľkej Britání na rôznych projektoch v komerčnej ale aj umeleckej oblasti sa rozhodol vratiť do Prešova, kde si otvára svoj FotoAteliér .

-2006-2009 BA (HONS) Photography-Video Art, Faculty of Creative Arts-Technologies & Science ,University of Bedfordshire- UK.

len Cechu Profesionálnych Fotografov 

Celodenná svadobná fotoreportáž pre r.2023-2024

V cene celodenného balika je zahrnutá práca fotografa na celý deň ( 16 hodin) od 9.00 do 1 rána ) 700-900 najlepších fotografií grafický upravených na tlač / Online prezentácia / Dodanie online alebo USB kľúč od šiestich do ôsmich týždňoch. Doplnkové služby: predsvadobné & posvadobné alebo rande portréty; zľava 50% na predsvadobné fotenie pri rezervacii. Mojim klientom poskytujem v prípade záujmu tlač tvorby poprípade výrobu fotoknihy & fotofilmu.***Ceny našich služieb Vám rad poskytnem na vyžiadanie*** V balíkoch nie je zahrnutá doprava + uplatnuje sa 200 eur záloha po vystavení a podpísaní zmluvy u každeho svadobného balíka.


Videozáznam svadby  25-40 min / 3-5 min klip / celý svadobný deň od príprav až do nasledujúceho dňa / do 01:00 hod rána

fotoatelierstefanik@gmail.com  0918697532

Portréty

Ponúkam profesionále  portrétne práce umelcom, hercom, spevákom, tanečníkom a všetkým umelecky nadaným dušiam, vrátane požiadavky na fotografovanie biznis portrétov alebo fotografovania rodín v pohodlí vášho domova. 

Rodinné fotografie; preferujem prirodzené fotenie v exteriéri, parku, záhrade,  popripade v domácom prostredí, ak si to klient želá. Každé fotenie trvá v priemere 1-2 h, počas ktorých sú zachytené spontánne momentky rodinného prostredia. 

Mojim klientom poskytujem následnú editáciu finálneho setu fotografií, tlač tvorby, poprípade výrobu fotofilmu. 15-30 finálnych fotografií  (podľa dohodnutého času fotenia). Vizuálny koncept každého fotenia sa dá vopred dohodnúť podľa vášho priania. V prípade doplňujúcich otázok alebo individuálnej cenovej ponuky ma prosím kontaktujte.

fotoatelierstefanik@gmail.com, mobil 0918 697 532

Using Format